Canon Masterclass

Pozrite si záznam prvého vysielania Canon MasterClass!


Dozviete sa všetky novinky z dielne Canon! Čo všetko sme si pre vás prichystali?


Ako fotiť technológiou mirrorless, čím sú výnimočné tlačiarne MegaTank alebo aké novinky sme si pre vás prichystali v rámci objektívov. Toto všetko (a oveľa viac) vám v živom vysielaní predstavili tech. redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová a profesionálny fotograf, ambasádor Canon Europe, Erik Tomašák. Erik nás tiež previedol krátkym workshopom, kde v praxi vysvetlil ako a prečo používať práve mirrorless fotoaparát, no priblížil aj proces tvorby portrétnej fotografie vo fotoštúdiu.

Novinky

Produkty, ktoré sa oplatí skontrolovať.

Nový mimoriadne výkonný profesionálny bezzrkadlový fotoaparát s vysokou rýchlosťou

Fotoaparát navrhnutý na zachytávanie tých najrýchlejších akcií spôsobom, ktorý bol doteraz považovaný za nemožný. Špeciálne určený na snímanie rýchlo sa pohybujúcich objektov.

Vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky profesionálnych používateľov v odvetví športu vďaka ultrarýchlej odozve, vysokej citlivosti, spoľahlivosti a odolnosti.

Zistite viac

Zrealizujte svoju tvorivú víziu

Systém EOS R zdedil všetky výhody systému EOS a okrem vlastného sortimentu objektívov ponúka pomocou adaptérov úplnú kompatibilitu s existujúcimi optickými prvkami typu EF a EF-S aj s kompletným sortimentom bleskov Speedlite a príslušenstva.

Zistite Viac

Tlačiarne Canon MegaTank

Tlačte bez námahy s týmito tlačiarňami s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi, ktoré ponúkajú tlač s nízkymi nákladmi a vysokou výťažnosťou a ešte väčšiu spoľahlivosť než predtým.

Zistite viac

Letný Cashback

Kúpte si od 15. 4. do 31. 8. 2021 vybrané zrkadlovky, bezzrkadlovky, kompakty alebo objektívy a získajte až 400 € späť.

Zistite viac

Všetky produkty nájdete
u našich predajcov: