Dočkali sme sa, je tu Canon EOS R3!


Táto novinka je len jeden z dôvodov, prečo by ste si mali pozrieť záznam z druhého pokračovania live streamu Canon MasterClass.


Aké boli prvé pocity pri fotení s R3 priamo na placi popísal náš lokálny Canon Ambasádor a profesionálny fotograf, Peter Brichta. Tentokrát same sa však nerozprávali len o fotografovaní. Tešiť sa môžu aj video producenti a fanúšikovia video tvorby! Špeciálnu časť o Canon EOS C70 si prichystal ďalší lokálny Canon Ambasádor a profesionálny filmmaker, Michal Barok.


Chlapskú dvojicu nám znovu príjemne narušila skvelá tech. redaktorka a to v úlohe moderátorky, Alžbeta Harry Gavendová z HNOnline.sk Previedla nás živým vysielaním a vyspovedala oboch chalanov.


Tešíme sa na vás už čoskoro s ďalšími novinkami!


Pozrite si záznam s pilotného dielu Canon Masterclass!


Dozviete sa novinky zo sveta tlačiarní a Erik Tomašák Vás prevedie základmi portrétnej fotografie.

Novinky

Produkty, ktoré sa oplatí skontrolovať.

Canon EOS R3

Fotoaparát navrhnutý na zachytávanie tých najrýchlejších akcií spôsobom, ktorý bol doteraz považovaný za nemožný. Špeciálne určený na snímanie rýchlo sa pohybujúcich objektov.

Vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky profesionálnych používateľov v odvetví športu vďaka ultrarýchlej odozve, vysokej citlivosti, spoľahlivosti a odolnosti.

Zistite viac

Kamera EOS C70

Kamera EOS C70 je novou generáciou kamery so systémom Cinema EOS a s bajonetom RF, ktorá obsahuje snímač Super 35 mm DGO s rozlíšením 4K od spoločnosti Canon. So spomaleným záznamom v rozlíšení 4K s frekvenciou 120P, s vysokým dynamickým rozsahom a technológiou Dual Pixel CMOS AF v kompaktnom tele posúva systém RF do novej éry.

Zistite Viac

Zrealizujte svoju tvorivú víziu

Systém EOS R zdedil všetky výhody systému EOS a okrem vlastného sortimentu objektívov ponúka pomocou adaptérov úplnú kompatibilitu s existujúcimi optickými prvkami typu EF a EF-S aj s kompletným sortimentom bleskov Speedlite a príslušenstva.

Zistite Viac

Zimný cashback

Kúpte si od 1. 11. 2021 do 31. 1. 2022 vybrané zrkadlovky, bezzrkadlovky, kompakty, objektívy alebo foto tlačiareň a získajte až 450 € späť v rámci akcie Zimný cashback.

Zistite viac

Pixma Cashback

Kúpte vybranú tlačiareň Pixma G do 31. 1. 2022 a získajte späť až 40 € za váš nákup.

Zistite viac

PIXMA G640

Prvá multifunkčná tlačiareň radu PIXMA G so šiestimi doplniteľnými farbivovými atramentovými zásobníkmi PIXMA G640 spája bezkonkurenčnú tlač vo fotokvalite so schopnosťou produkovať veľké objemy pri mimoriadne nízkych nákladoch.

Zistite viac

Všetky produkty nájdete
u našich predajcov:

Za zapožičanie vozidla ďakujeme
partnerovi programu BMW Slovakia.

BMW
Späť hore