Canon Masterclass

Nenechajte si ujsť tretie vydanie Canon Masterclass! Tentokrát sa ponoríme hlbšie do vedomostí skutočných profesionálov. Za fotografiu sa Vám prihovorí Matej Hakár, ktorý sa zameriava predovšetkým na fotografovanie architektúry, interiérov, stavebníctva a priemyselného dizajnu. Spolupracoval napríklad aj na fotografiách pre projekt Čierne diery. Workshopová časť tohto Masterclass je práve na jednej z týchto unikátnych priemyselných pamiatok. Za videotvorbu sa opäť prihovorí filmmaker Michal Barok, ktorý vysvetlí výrobu produktového videa priamo na pľaci.

Novinky

Novinky, ktoré sa oplatí sledovať

Canon EOS R6 Mark II

Fotografie alebo videozáznamy, akcie alebo portréty – spojenie výkonu a kvality obrazu modelu EOS R6 Mark II umožní rozlet vašej tvorivosti.

Zistite viac

Canon EOS R5 C

Zachyťte úžasné 8K video a 45 Mpx statické zábery pomocou našej najmenšej kamery Cinema EOS, ktorá je pripravená na všetko.

Zistite viac

Canon EOS R5

Zabudnite na to, čo viete o hybridných bezzrkadlových fotoaparátoch. Či už snímate fotografie, video alebo kombináciu oboch, nekompromisný výkon modelu EOS R5 spôsobí revolúciu vašej kreativity.

Zistite viac

Zimný cashback

Kúpte si do 31. 1. 2023 vybrané zrkadlovky, bezzrkadlovky, kompakty, objektívy alebo tlačiarne a získajte až 500 € späť.

Zistite viac

Vyskúšaj kým kúpiš

Chcete mať istotu, že ste si vybrali ten správny fotoaparát? Žiadny problém. Teraz si môžete vyskúšať fotoaparát Canon predtým, než si ho kúpite.

Zistite viac

MAXIFY promo

Nakúpte vybrané tlačiarne MAXIFY od 1. 4. 2022,
zaregistrujte svoj nákup a získajte darčeky.

Zistite viac

Ušetrite peniaze na atramente

Originálne atramenty Canon vám poskytujú najlepšiu kvalitu, dlhotrvajúce výsledky a spoľahlivosť.

Zistite viac

Pozrite si prvé dve vydania
Canon Masterclass!

Masterclass vol. 1

Pozrite si záznam pilotného dielu Canon Masterclass! Dozviete sa novinky zo sveta tlačiarní a Erik Tomašák Vás prevedie základmi portrétnej fotografie.

Masterclass vol. 2

Aké boli prvé pocity pri fotení s novinkou Canon EOS R3 priamo na placi popísal profesionálny fotograf Peter Brichta. Tešiť sa môžu aj video producenti a fanúšikovia video tvorby, špeciálnu časť o Canon EOS C70 si prichystal ďalší lokálny Canon Ambasádor a profesionálny filmmaker, Michal Barok

Partneri:

MH Teplárenský holding CTM FOMEI

Všetky produkty nájdete
u našich predajcov:

Späť hore